MKS Zorza

       

       

Mistrzostwa Śląska Młodziczek
Etap II   -  grupa 21 (mistrzowska)

Młodziczki ZORZY grają w Rybniku - Niedobczycach
ul. Rymera 24a - hala ZS nr 5 o godz. 10.00

 

I kolejka 2018-12-01 (sobota)
Turniej w Żywcu, hala SP nr 6, ul. Moszczanicka 26 - godz. 10.00   
1
  TS Stal Śrubarnia SMS ŻAPN Żywiec - MKS ZORZA Wodzisław Śląski        
2  MKS ZORZA Wodzisław Śląski - UKS Sokół 43 Katowice        
3  UKS Sokół 43 Katowice - TS Stal Śrubarnia SMS ŻAPN Żywiec      

Turniej w Czechowicach-Dziedzicach  
4  MKS Czechowice-Dziedzice - MOSM Tychy        
5  MOSM Tychy - MKS Dwójka Zawiercie II        
6  MKS Dwójka Zawiercie II - MKS Czechowice-Dziedzice     

Turniej w Tarnowskich Górach     
7  UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - MUKS Pasek Będzin        
8  MUKS Pasek Będzin - MKS Dwójka Zawiercie       
9  MKS Dwójka Zawiercie - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 
 

 

II kolejka 2018-12-08 (sobota)
Turniej w Rybniku-Niedobczycach, hala ZS nr 5, ul. Rymera 24a, godz. 10.00   
10
  MKS ZORZA Wodzisław Śląski - MUKS Pasek Będzin         
11  MUKS Pasek Będzin - MKS Czechowice-Dziedzice         
12  MKS Czechowice-Dziedzice - MKS ZORZA Wodzisław Śląski      

Turniej w Zawierciu   
13  MKS Dwójka Zawiercie II - UKS Sokół 43 Katowice         
14  UKS Sokół 43 Katowice - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry         
15  UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - MKS Dwójka Zawiercie II      

Turniej w Tychach      
16  MOSM Tychy - TS Stal Śrubarnia SMS ŻAPN Żywiec         
17  TS Stal Śrubarnia SMS ŻAPN Żywiec - MKS Dwójka Zawiercie        
18  MKS Dwójka Zawiercie - MOSM Tychy 
 

 

III kolejka 2018-12-15 (sobota)
Turniej w Zawierciu, hala OSiR, ul. Moniuszki 10 - przełożony na 05.01.2019r   
19
  MKS Dwójka Zawiercie - MKS Dwójka Zawiercie II        
20  MKS Dwójka Zawiercie II - MKS ZORZA Wodzisław Śląski         
21  MKS ZORZA Wodzisław Śląski - MKS Dwójka Zawiercie      

Turniej w Żywcu   
22  TS Stal Śrubarnia SMS ŻAPN Żywiec - MKS Czechowice-Dziedzice         
23  MKS Czechowice-Dziedzice - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry         
24  UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - TS Stal Śrubarnia SMS ŻAPN Żywiec     

Turniej w Katowicach      
25  UKS Sokół 43 Katowice - MUKS Pasek Będzin         
26  MUKS Pasek Będzin - MOSM Tychy        
27  MOSM Tychy - UKS Sokół 43 Katowice 
 

 

IV kolejka 2019-01-12 (sobota)
Turniej w Tychach, hala SSP nr 19, Al. Niepodległości 190 - godz. 10.30    
28
  MOSM Tychy - MKS ZORZA Wodzisław Śląski         
29  MKS ZORZA Wodzisław Śląski - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry        
30  UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - MOSM Tychy      

Turniej w Katowicach 
31  UKS Sokół 43 Katowice - MKS Czechowice-Dziedzice         
32  MKS Czechowice-Dziedzice - MKS Dwójka Zawiercie         
33  MKS Dwójka Zawiercie - UKS Sokół 43 Katowice     

Turniej w Będzinie      
34  MUKS Pasek Będzin - MKS Dwójka Zawiercie II         
35  MKS Dwójka Zawiercie II - TS Stal Śrubarnia SMS ŻAPN Żywiec        
36  TS Stal Śrubarnia SMS ŻAPN Żywiec - MUKS Pasek Będzin 
 

Created by Tech Design 2009
Liczba unikalnych wizyt: 253333