MKS Zorza

       

KADETKI 

Mistrzostwa Śląska Kadetek


Grupa 1  

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1 MKS Dąbrowa Górnicza 4 12 4 12 1 322 169
2 BKS Stal Bielsko-Biała 5 11 4 13 6 437 368
3 MKS Dwójka Zawiercie 5 9 3 12 8 468 416
4 MOSM Tychy 5 8 2 10 10 409 418
5 TJ Ostrava 6 7 3 10 14 484 560
6 TJ Sokol Frydek Mistek 4 7 2 8 8 345 359
7 MKS Dąbrowa Górnicza II 4 3 1 6 9 330 328
8 MKS ZORZA Wodzisław Śląski 5 0 0 0 15 198 375

 

Mecze rozegrane awansem 
45  TJ Ostrava - MKS Dwójka Zawiercie    3:1   (26:24, 25:21, 17:25, 29:27)  

 

V Kolejka - 2019-10-23 (środa) 
17  MKS Dwójka Zawiercie - TJ Ostrava    3:0   (25:23, 25:19, 25:21)   
18  MKS Dąbrowa Górnicza II - STAL Bielsko-Biała    1:3   (17:25, 25:14, 18:25, 21:25)    
19  TJ Sokol Frydek Mistek - MKS Dąbrowa Górnicza    0:3   (11:25, 15:25, 18:25)     
20  MOSM Tychy - MKS ZORZA Wodzisław Śląski
     3:0   (25:9, 25:15, 25:19)   

IV Kolejka - 2019-10-16 (środa) 
13  TJ Ostrava - MOSM Tychy    3:2   (26:24, 20:25, 25:22, 16:25, 15:10) 
14  MKS Dąbrowa Górnicza - MKS ZORZA Wodzisław Śląski    3:0   (25:4, 25:11, 25:11) 
15  TJ Sokol Frydek Mistek - MKS Dąbrowa Górnicza II  3:1  (20:25, 25:20, 25:20, 26:24) 
16  BKS STAL Bielsko-Biała - Dwójka Zawiercie   3:2   (22:25, 26:24, 25:18, 21:25, 18:16)   
 

III Kolejka - 2019-10-09 (środa) 
9  BKS STAL Bielsko-Biała - TJ Ostrava     3:0   (25:14, 25:17, 25:18) 
10  MKS Dwójka Zawiercie - TJ Sokol Frydek Mistek    2019-11-27
11  MKS Dąbrowa Górnicza II - MKS ZORZA Wodzisław Śl.   3:0   (25:21, 25:7, 25:19)    
12  MOSM Tychy - MKS Dąbrowa Górnicza    0:3   (12:25, 10:25, 13:25)  
 

II Kolejka - 2019-10-02 (środa) 
5  TJ Ostrava - MKS Dąbrowa Górnicza     1:3   (8:25, 25:22, 15:25, 16:25)    
6  MKS Dąbrowa Górnicza II - MOSM Tychy    1:3   (13:25, 25:17, 27:29, 20:25)  
MKS ZORZA Wodzisław Śląski - MKS Dwójka Zawiercie   0:3   (14:25, 14:25, 19:25)
8  TJ Sokol Frydek Mistek - BKS STAL Bielsko-Biała    3:1   (25:17, 26:24, 19:25, 25:20)    
    

I Kolejka - 2019-09-25 (środa) 
1  TJ Sokol Frydek Mistek - TJ Ostrava    2:3   (25:20, 24:26, 25:22, 22:25, 14:16)  
2  BKS STAL Bielsko-Biała - MKS ZORZA Wodzisław Śląski    3:0   (25:8, 25:12, 25:15)  
3  MKS Dwójka Zawiercie - MOSM Tychy    3:2   (25:21, 25:20, 25:27, 23:25, 15:4)  
4  MKS Dąbrowa Górnicza II - MKS Dąbrowa Górnicza
  - 2019-10-28

Created by Tech Design 2009
Liczba unikalnych wizyt: 257251