MKS Zorza

       

 

ETAP II 

grupa 11 (mistrzowska) 

 
Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1 TS Stal Śrubarnia/ŻAPN Żywiec 6 12 6 12 0 301 146
2 MKS Dwójka Zawiercie 6 11 5 10 2 275 177
3 MUKS Pasek Będzin 6 11 5 10 2 282 187
4 MKS ZORZA Wodzisław Śląski 6 9 3 8 7 292 308
5 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 6 9 3 6 7 267 241
6 MKS Dąbrowa Górnicza 6 9 3 6 7 237 288
7 UKS MOSM Bytom 6 8 2 4 9 207 287
8 GS UKS Krzanowice 6 6 0 2 12 204 320
9 KPKS Halemba 6 6 0 0 12 190 301
 
 
 

III kolejka 2019-10-26 (sobota)
Turniej w Będzinie
19  MUKS Pasek Będzin - UKS MOSM Bytom     2:0   (25:8, 25:19)  
20  UKS MOSM Bytom - GS UKS Krzanowice    2:1   (25:20, 23:25, 15:9)   
21  GS UKS Krzanowice - MUKS Pasek Będzin    0:2   (7:25, 9:25)

Turniej w Dąbrowie Górniczej - hala Zespołu Szkół Sportowych, ul. Chopina 34 
22  MKS Dąbrowa Górnicza - KPKS Halemba      2:0   (25:23, 25:14)
23  KPKS Halemba - MKS ZORZA Wodzisław Śląski    0:2   (21:25, 24:26)   
24  MKS ZORZA Wodzisław Śl. - MKS Dąbrowa Górnicza   1:2   (23:25, 25:21, 11:15) 

Turniej w Zawierciu
25  MKS Dwójka Zawiercie - Centrum przy POSiR Pszczyna     2:0   (25:13, 25:17)  
26  Centrum przy POSiR Pszczyna - Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec  0:2   (24:26, 14:25)    
27  TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MKS Dwójka Zawiercie   2:0   (25:17, 25:8)

 

II kolejka 2019-10-19 (sobota)
Turniej w Pszczynie
10  UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - KPKS Halemba    2:0   (25:4, 25:16)    
11  KPKS Halemba - MUKS Pasek Będzin      0:2   (11:25, 16:25)
12  MUKS Pasek Będzin - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna     2:0   (25:20, 25:16)  

Turniej w Wodzisławiu Śląskim
13  MKS ZORZA Wodzisław Śląski - UKS MOSM Bytom     2:0   (25:14, 25:18)     
14  UKS MOSM Bytom - MKS Dwójka Zawiercie    0:2   (10:25, 7:25)        
15  MKS Dwójka Zawiercie - MKS ZORZA Wodzisław Śląski     2:0   (25:20, 25:6) 

Turniej w Dąbrowie Górniczej
16  MKS Dąbrowa Górnicza - GS UKS Krzanowice     2:0   (25:20, 25:22)   
17  GS UKS Krzanowice - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec    0:2   (4:25, 10:25)      
18  Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MKS Dąbrowa Górnicza     2:0   (25:10, 25:13)     

 

I kolejka 2019-10-12 (sobota)
Turniej w Dąbrowie Górniczej 
1  MKS Dąbrowa Górnicza - MUKS Pasek Będzin    0:2   (14:25, 17:25)  
2  MUKS Pasek Będzin - MKS Dwójka Zawiercie     0:2   (16:25, 16:25)    
3  MKS Dwójka Zawiercie - MKS Dąbrowa Górnicza    2:0   (25:12, 25:10)  

Turniej w Bytomiu  
4  UKS MOSM Bytom - KPKS Halemba     2:0   (25:13, 25:20)     
5  KPKS Halemba - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec    0:2  (14:25, 14:25)     
6  TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - UKS MOSM Bytom     2:0   (25:10, 25:8)

Turniej w Krzanowicach (2019-10-20) - Krzanowice, ul. Akacjowa 1 
7  GS UKS Krzanowice - MKS ZORZA Wodzisław Śląski    1:2   (22:25, 25:17, 10:15)      
MKS ZORZA Wodzisław Śląski - POSiR Pszczyna     1:2   (12:25, 25:23, 12:15)  
9  UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - GS UKS Krzanowice    2:0   (25:11, 25:10)   


 

ETAP I 

grupa 1 

 
Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1 MKS ZORZA Wodzisław Śląski 8 16 8 16 1 410 229
2 GS UKS Krzanowice 8 14 6 13 4 393 262
3 KPKS Halemba 8 14 6 14 7 453 402
4 MUKS Sari Żory 8 13 5 10 7 349 327
5 UKS Jedynka Rybnik 8 12 4 9 8 356 353
6 TKKF Szczygłowice 8 11 3 6 11 337 379
7 KS Burza MOSiR Mikołów 8 10 2 5 13 306 396
8 JKS SMS Jastrzębie 8 9 1 4 14 265 402
9 MOSM Tychy II 8 9 1 3 15 302 421
 

IV kolejka 2019-10-06 (niedziela)
Turniej w Knurowie 
 
28  TKKF Szczygłowice - UKS Jedynka Rybnik    0:2   (19:25, 24:26)       
29  UKS Jedynka Rybnik - KPKS Halemba     0:2   (22:25, 23:25)      
30  KPKS Halemba - TKKF Szczygłowice
     2:0   (25:18, 26:24) 

Turniej w Tychach - hala SSP nr 19, al. Niepodległości 190 
31  MOSM Tychy II - MKS ZORZA Wodzisław Śląski     0:2   (7:25, 9:25)      
32  MKS ZORZA Wodzisław Śląski - MUKS Sari Żory    2:0   (25:8, 25:18)      
33  MUKS Sari Żory - MOSM Tychy II
      2:0   (25:15, 25:16)  

Turniej w Krzanowicach 
34  GS UKS Krzanowice - JKS SMS Jastrzębie     2:0   (25:9, 25:6)   
35  JKS SMS Jastrzębie - KS Burza MOSiR Mikołów     0:2   (17:25, 11:25)    
36  KS Burza MOSiR Mikołów - GS UKS Krzanowice 
    0:2   (14:25, 11:25) 

 

III kolejka 2019-10-05 (sobota)
Turniej w Jastrzębiu-Zdroju 
  
19  JKS SMS Jastrzębie - UKS Jedynka Rybnik    0:2   (13:25, 10:25)  
20  UKS Jedynka Rybnik - MUKS Sari Żory    1:2   (23:25, 25:10, 10:15)          
21  MUKS Sari Żory - JKS SMS Jastrzębie
     2:0    (25:21, 25:13)

Turniej w Wodzisławiu Śląskim 
22  MKS ZORZA Wodzisław Śląski - GS UKS Krzanowice    2:0   (25:20, 25:17)      
23  GS UKS Krzanowice - KPKS Halemba      1:2   (16:25, 25:21, 15:17)      
24  KPKS Halemba -
MKS ZORZA Wodzisław Śląski     1:2   (25:20, 23:25, 8:15)    

Turniej w Knurowie 
25  TKKF Szczygłowice - MOSM Tychy II      2:0   (26:24, 25:20)       
26  MOSM Tychy II - KS Burza MOSiR Mikołów     1:2   (19:25, 26:24, 10:15)      
27  KS Burza MOSiR Mikołów - TKKF Szczygłowice     0:2   (20:25, 17:25)     
 

 

II kolejka 2019-09-29 (niedziela)
Turniej w Mikołowie - hala MOSiR, ul. Bandurskiego 1a 
10  Burza MOSiR Mikołów - MKS ZORZA Wodzisław Śl.     0:2    (12:25, 11:25)  
11  MKS ZORZA Wodzisław Śląski - UKS Jedynka Rybnik     2:0   (25:12, 25:9)  
12  UKS Jedynka Rybnik - KS Burza MOSiR Mikołów      2:0   (25:22, 25:23)
  
 
Turniej w Rudzie Śląskiej   
13  KPKS Halemba - JKS SMS Jastrzębie     2:1   (25:9, 24:26, 15:11)  
14  JKS SMS Jastrzębie - MOSM Tychy II     2:0   (25:19, 25:9)  
15  MOSM Tychy II - KPKS Halemba      2:1   (27:25, 21:25, 15:6)  

Turniej w Rudzie Żorach   
16  MUKS Sari Żory - TKKF Szczygłowice      2:0   (25:17, 25:21) 
17  TKKF Szczygłowice - GS UKS Krzanowice      0:2   (17:25, 9:25)     
18  GS UKS Krzanowice - MUKS Sari Żory     2:0   (25:13, 25:16) 
 
 

I kolejka 2019-09-28 (sobota)
Turniej w Rybniku
1  UKS Jedynka Rybnik - MOSM Tychy II     2:0   (25:21, 25:21)
2  MOSM Tychy II - GS UKS Krzanowice     0:2   (9:25, 14:25)
3  GS UKS Krzanowice - UKS Jedynka Rybnik    2:0   (25:16, 25:15) 
  
Turniej w Wodzisławiu Śląskim 
MKS ZORZA Wodzisław Śląski - TKKF Szczygłowice   2:0    (25:14, 25:13)   
5  TKKF Szczygłowice - JKS SMS Jastrzębie    2:1    (25:11, 20:25, 15:10)  
6  JKS SMS Jastrzębie - MKS ZORZA Wodzisław Śląski    0:2   (13:25, 10:25)  
 
Turniej w Rudzie Śląskiej 
7  KPKS Halemba - KS Burza MOSiR Mikołów    2:1   (23:25, 25:18, 15:3)  
8  KS Burza MOSiR Mikołów - MUKS Sari Żory     0:2   (8:25, 8:25) 
9  MUKS Sari Żory - KPKS Halemba      0:2    (23:25, 21:25)   
Created by Tech Design 2009
Liczba unikalnych wizyt: 257251