MKS Zorza

       

       


ETAP III 

grupa 31  (mistrzowska)

 

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1 MKS Czechowice-Dziedzice 0 0 0 0 0 0 0
2 MKS Dwójka Zawiercie 0 0 0 0 0 0 0
3 MKS Dwójka Zawiercie II 0 0 0 0 0 0 0
4 MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0 0 0 0 0 0 0
5 MOSM Tychy 0 0 0 0 0 0 0
6 MUKS Pasek Będzin 0 0 0 0 0 0 0
7 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0 0 0 0 0 0 0
8 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 0 0 0 0 0 0 0
9 UKS Sokół 43 Katowice 0 0 0 0 0 0 0

I kolejka 2018-12-01 (sobota)
Turniej w Żywcu, hala SP nr 6, ul. Moszczanicka 26   
1
  TS Stal Śrubarnia SMS ŻAPN Żywiec - MKS ZORZA Wodzisław Śląski        
2  MKS ZORZA Wodzisław Śląski - UKS Sokół 43 Katowice        
3  UKS Sokół 43 Katowice - TS Stal Śrubarnia SMS ŻAPN Żywiec      

Turniej w Czechowicach-Dziedzicach  
4  MKS Czechowice-Dziedzice - MOSM Tychy        
5  MOSM Tychy - MKS Dwójka Zawiercie II        
6  MKS Dwójka Zawiercie II - MKS Czechowice-Dziedzice     

Turniej w Tarnowskich Górach     
7  UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - MUKS Pasek Będzin        
8  MUKS Pasek Będzin - MKS Dwójka Zawiercie       
9  MKS Dwójka Zawiercie- UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 
 


ETAP II 

grupa 21  (mistrzowska)

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 8 15 7 14 3 409 311
2 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 8 14 6 12 4 383 326
3 UKS Sokół 43 Katowice 8 13 5 11 7 397 386
4 MOSM Tychy 8 12 4 9 8 393 385
5 MUKS Pasek Będzin 8 12 4 8 9 388 349
6 MKS ZORZA Wodzisław Śląski 8 11 3 8 11 390 416
7 MOSIR Polonia Łaziska Górne 8 11 3 6 11 345 392
8 MUKS Sari Żory 8 10 2 7 14 396 453
9 KPKS Halemba 8 10 2 5 13 332 415

 

IV kolejka 2018-11-24 (sobota)
Turniej w Będzinie  
28
  MUKS Pasek Będzin - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry   0:2   (23:25, 17:25)    
29  Gwiazda Tarnowskie Góry - Stal Śrubarnia SMS ŻAPN Żywiec   2:0   (25:18, 25:12)    
30  TS Stal Śrubarnia SMS ŻAPN Żywiec - MUKS Pasek Będzin    2:0   (25:22, 25:20) 

Turniej w Łaziskach Górnych 
31  MOSiR Polonia Łaziska Górne - MUKS Sari Żory    2:0   (25:16, 33:31)      
32  MUKS Sari Żory - MOSM Tychy    0:2   (23:25, 23:25)      
33  MOSM Tychy - MOSiR Polonia Łaziska Górne   1:2   (24:26, 25:15, 10:15)     

Turniej w Rudzie Śląskiej, hala MOSiR, ul. Kłodnicka 95 - godz. 10.00    
34  KPKS Halemba - UKS Sokół 43 Katowice   0:2   (24:26, 16:25)    
35  Sokół 43 Katowice - MKS ZORZA Wodzisław Śląski     2:1   (25:23, 23:25, 15:13)       
36  MKS ZORZA Wodzisław Śląski - KPKS Halemba 
    1:2   (21:25, 25:21, 14:16)

 

III kolejka 2018-11-17 (sobota)
Turniej w Tarnowskich Górach  
19
  UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - UKS Sokół 43 Katowice    0:2   (20:25, 24:26)     
20  UKS Sokół 43 Katowice - MUKS Sari Żory    1:2   (21:25, 25:22, 10:15)     
21  MUKS Sari Żory - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry   1:2   (16:25, 25:23, 11:15)  

Turniej w Łaziskach Górnych 
22  MOSiR Polonia Łaziska Górne - KPKS Halemba    2:0   (25:15, 25:19)       
23  KPKS Halemba - TS Stal Śrubarnia SMS ŻAPN Żywiec    2:0   (25:23, 25:21)       
24  TS Stal Śrubarnia Żywiec - MOSiR Polonia Łaziska Górne
    2:0   (25:13, 25:14) 

Turniej w Rybniku - Niedobczycach, ul. Rymera 24a - godz. 10.00    
25  MKS ZORZA Wodzisław Śląski - MUKS Pasek Będzin    2:0   (28:26, 25:20)       
26  MUKS Pasek Będzin - MOSM Tychy    0:2   (24:26, 23:25)       
27  MOSM Tychy - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 
   2:0   (25:21, 25:14)

 

II kolejka 2018-11-10 (sobota)
Turniej w Rybniku - Niedobczycach, ul. Rymera 24a - godz. 10.00  
10
  ZORZA Wodzisław Śląski - Polonia Łaziska Górne    2:0   (25:22, 25:17)        
11  Polonia Łaziska Górne - Gwiazda Tarnowskie Góry    0:2   (25:27, 16:25)       
12  Gwiazda Tarnowskie Góry - ZORZA Wodzisław Śląski    2:0   (25:20, 25:15)  

Turniej w Katowicach 
13  UKS Sokół 43 Katowice - MOSM Tychy     2:0   (25:21, 25:17)     
14  MOSM Tychy - TS Stal Śrubarnia SMS ŻAPN Żywiec    0:2   (32:34, 22:25)       
15  Stal Śrubarnia SMS ŻAPN Żywiec - Sokół 43 Katowice    2:0  (25:16, 25:22)   

Turniej w Żorach     
16  MUKS Sari Żory - MUKS Pasek Będzin    1:2   (12:25, 25:22, 4:15)     
17  MUKS Pasek Będzin - KPKS Halemba     2:0   (25:16, 25:16)      
18  KPKS Halemba - MUKS Sari Żory    1:2   (25:19, 12:25, 13:15) 

   

I kolejka 2018-11-03 (sobota)
Turniej w Tychach 
1  MOSM Tychy - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry   0:2   (22:25, 18:25)    
2  UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - KPKS Halemba    2:0   (25:11, 25:11)    
3 KPKS Halemba - MOSM Tychy    0:2  (24:26, 18:25)     

Turniej w Będzinie
4
  MUKS Pasek Będzin - UKS Sokół 43 Katowice    2:0   (25:14, 26:24)       
5  UKS Sokół 43 Katowice - MOSiR Polonia Łaziska Górne    2:0   (25:19, 25:21)      
6  MOSiR Polonia Łaziska Górne - MUKS Pasek Będzin     0:2   (12:25, 22:25)      

Turniej w Żywcu   -  18.11.2018r 
7  Stal Śrubarnia Żywiec - MKS ZORZA Wodzisław Śląski    2:0   (25:13,

Created by Tech Design 2009
Liczba unikalnych wizyt: 253333