MKS Zorza

Łaziska zdobyte - mamy fotel lidera!
Czytano(4962)

Nie zwalniają tempa ligowe siatkarki ZORZY, które w niedzielnym spotkaniu pokonały na wyjeździe MOSiR Polonia Łaziska Górne 3:0 i objęły samodzielne przodownictwo w tabeli grupy 2 III ligi. Po gładko wygranym pierwszym secie zawodniczki z Wodzisławia musiały się mocno namęczyć, by pokonać waleczne gospodynie w drugiej partii. Na parkiecie trwała prawdziwa wojna o każdą piłkę i obie drużyny popisywały się wyśmienitymi akcjami. Z tej wymiany siatkarskich ciosów zwycięsko wyszła nasza ekipa, która w końcówce seta wykazała się większym doświadczeniem, wygrywając 29:27. Trzecia odsłona pojedynku toczyła się pod dyktando ZORZY, choć gospodynie ambitnie starały się odwrócić losy spotkania. Nasza drużyna kontrolowała sytuację i ostatecznie zwyciężyła tę partię 25:21, zdobywając trzy cenne punkty i fotel lidera rozgrywek.

MOSiR Polonia Łaziska Górne - MKS ZORZA Wodzisław Śl.   0:3  (12:25, 27:29, 21:25)

Wyniki i tabela III ligi w zakładce "Seniorki"