Rusza nowy sezon!

Już za dwa tygodnie nowy sezon zainaugurują wodzisławskie siatkarki.

W sezonie 2016/2016 do rozgrywek przystąpią:
- seniorki - grupa 2 (jest 5 grup II ligi) - w grupie 2 rywalizuje 10 zespołów
- kadetki - grupa 2 (do rozgrywek na Śląsku zgłosiło się 39 zespołów) - w grupie 2 rywalizuje 7 zespołów
-2 zespoły młodziczek (!) - grupa 6 (do rozgrywek na Śląsku zgłosiło się 63 zespoły) - w grupie 6 rywalizuje 9 zespołów

Jako pierwsze do rozgrywek przystąpią kadetki, które rozpoczną sezon 20 września (wtorek) wyjazdowym meczem z UKS Jedynką Rybnik.

W sobotę, 24 września, będziemy świadkami pierwszych DERBÓW Zorzy!
Tego dnia dojdzie do historycznego pojedynku
MKS ZORZA Wodzisław Śląski II - MKS ZORZA Wodzisław Śląski!
Ropoczynają młodziczki ZORZY, a trzecim zespołem w tym turnieju będzie drużyna Sari Żory.

Również 24 września rozgrywki rozpoczyna II liga. Zgodnie z terminarzem, ZORZA pierwszy pojedynek rozegra w na wyjeździe, z ekipą KABODOS MKS Sokół Radzionków (terminarz zmieniał się już kilkukrotnie, więc jeszcze nie mamy pewności, co do tego spotkania).

W najbliższych dniach w odpowiednich zakładkach pojawią się terminarze rozgrywek wszystkich naszych zespołów.

2022-09-25 07:05:18