Ostatnie mecze ligowe w tym roku

Już w tą sobotę, 16 grudnia, nasze zespoły rozegrają ostatnie mecze ligowe w tym roku.

O godzinie 10 rozpoczną młodziczki, które w bardzo ważnym dla końcowego układu tabeli, turnieju w Rybniku zmierzą się z Jedynką Rybnik i Częstochowianką.

Turniej w Rybniku, Niedobczyce, ul. Górnośląska 108 , godz. 10.00
UKS Jedynka Rybnik - MKS ZORZA Wodzisław Śląski
MKS ZORZA Wodzisław Śląski - KS Częstochowianka
KS Częstochowianka - UKS Jedynka Rybnik

Wieczorem do walki przystąpią seniorki, nasz zespół zagra ostatnie spotkanie w I etapie rozgrywek I Ligi Śląskiej. Po zdobyciu w ubiegłym tygodniu ważnych czterech punktów, siatkarki ZORZY zapewniły sobie awans do grupy mistrzowskiej, lecz nasze sobotnie rywalki wciąż walczą o awans, więc mecz przyniesie, z pewnością, wiele emocji.

MKS ZORZA Wodzisław Śląski - KSG Bestwina

Początek tego spotkania o godzinie 17.00. Zapraszamy wszystkich fanów siatkówki do kibicowania w hali Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 (SP 8) w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Jastrzębskiej 136

Na wszystkie mecze wstęp wolny!
GorÄ…co zapraszamy!

2024-04-16 04:37:45