Trudne boje młodziczek

MÅ‚odziczki ZORZY w sobotÄ™ i niedzielÄ™ rozegraÅ‚y cztery spotkania z bardzo dobrymi zespoÅ‚ami, z których każdy ma aspiracje do gry w półfinale Mistrzostw ÅšlÄ…ska MÅ‚odziczek o Puchar Tauron Polska Energia- taka jest stawka tego etapu.

Mimo osÅ‚abienia - kontuzji jednej z najlepszych zawodniczek, wyniki meczów można uznać za dobre. W sobotÄ™ podopieczne M. Lechowicza wygraÅ‚y 2:0 z UKS Sokół 43 Katowice, a w drugim meczu przegraÅ‚y 2:1 po zaciÄ™tej walce z zespoÅ‚em Silesia Volley II MysÅ‚owice. W niedzielÄ™ udanie rozpoczÄ…Å‚ siÄ™ turniej w Krzanowicach, rewanżem i pewnym zwyciÄ™stwem 2:0 nad MysÅ‚owcami, natomiast w meczu z UKS Krzanowice dziewczÄ™ta pokazaÅ‚y ogromnÄ… wolÄ™ walki, niestety przegrywajÄ…c 0:2. Na pochwaÅ‚Ä™ zasÅ‚uguje mÅ‚odziutka siatkarka Monika Jordan, która zdobyÅ‚a 7 punktów w ataku oraz Monika Marcisz i Magdalena Prokop, które bardzo silnymi atakami zdobywaÅ‚y najwiÄ™cej punktów dla naszego zespoÅ‚u. O tym, kto zagra w półfinale Mistrzostwa ÅšlÄ…ska MÅ‚odziczek o Puchar Tauron Polska Energia zadecyduje ostatni sobotni turniej w WodzisÅ‚awiu, na który serdecznie zapraszamy.

IV turniej eliminacyjny - sobota 11 grudnia godz 10.00

hala sportowa przy Zespole Szkół nr 3 w Wodzisławiu Śl. ul. Mieszka 10.

Punkty zdobyte przez zawodniczki w sobotnim turnieju:

Hibner D. (15), Marcisz M. (28), Krakowczyk O. (4), Grobelny A. (0), Prokop M. (23), Kabut A. (7), Jordan M. (3), Dudek M. (0), Szymańska K. (0).

Punkty zdobyte przez zawodniczki w niedzielnym turnieju:

Hibner D. (6), Marcisz M. (22), Krakowczyk O. (13), Grobelny A. (0), Prokop M. (26), Kabut A. (3), Jordan M. (4), Dudek M. (0), Szymańska K. (0).

Tabele i wyniki pozostałych spotkań w zakładce "Młodziczki"

2024-03-29 07:54:35