Zwycięstwo po świetnej grze!

Ponownie z bardzo dobrej strony zaprezentowały się kadetki MKS ZORZA Wodzisław Śląski, które w derbowym pojedynku wyraźnie pokonały UKS Dwójkę Świerklany. Wodzisławianki od pierwszej piłki nadawały ton wydarzeniom na parkiecie i w każdej z odsłon meczu przewaga naszych zawodniczek nie podlegała dyskusji. Trener Brzezinka miał okazję do wypróbowania nowych schematów, a siatkarki ZORZY świetnie poradziły sobie z nowymi ustawieniami i organizacją gry.

Wysokie zwycięstwo nad lokalnym rywalem pokazuje, że nasza drużyna jest coraz bardziej ograna i na parkiecie funkcjonuje jako dobrze rozumiejąca się grupa znakomicie wyszkolonych siatkarek. Po takim spotkaniu trudno wyróżnić jakąkolwiek z zawodniczek, gdyż wszystkie zaprezentowały bardzo wysokie umiejętności i na pochwały zasługuje cała ekipa.

Siatkarki ZORZY wystąpiły w składzie: Marta Wójcik, Aleksandra Małek, Monika Wieliniec, Patrycja Szado, Magdalena Prokop, Karolina Sowisz, Daria Hibner, Agata Grobelny, Weronika Wyrozębska, Monika Zborowska.

UKS "Dwójka" Åšwierklany - MKS ZORZA WodzisÅ‚aw ÅšlÄ…ski       0:3 (16:25, 12:25, 16:25)

Wyniki pozostałych spotkań i tabela w zakładce "Kadetki".

2024-04-22 03:29:15

Autor: I.S., 2010-10-28 21:20:43
Gratulacje, zdjęcia z soboty już w galerii , zapraszam