MKS Zorza

Aluprof wziął srogi rewanż
Czytano(4140)

BKS Aluprof SMS Bielsko-Biała potwierdził dzisiaj, że jest głównym kandydatem do zdobycia pierwszego miejsca w grupie III rozgrywek kadetek o Mistrzostwo Śląska. Silne bielszczanki brutalnie sprowadziły na ziemię świetnie grające - do tej pory - kadetki ZORZY. Pierwszy set to prawdziwy pogrom - nasze siatkarki nie zdołały uzbierać nawet 10 punktów. Wodzisławianki przystąpiły do meczu zdeprymowane i nie zdołały nawiązać walki z rutynowanym zespołem z Bielska. W drugiej odsłonie trema minęła, lecz jeszcze ciągle naszym zawodniczkom przydarzały się zbyt długie przestoje w grze. W tym secie jednak tak tanio skóry nie sprzedały i zdobyły już 19 punktów. Trzecia partia meczu to już równorzędna walka, lecz gospodynie nie zamierzały oddawać naszym dziewczynom nawet seta i wygrały do 22. Tym samym bielszczanki wzięły rewanż za porażkę z naszym zespołem w rozgrywkach III ligi i zamieniły się z ZORZĄ miejscami w tabeli kadetek.

Mecz ten udowodnił, że przed naszą młodą drużyną ciągle zostało dużo pracy, i że liczne zwycięstwa ze słabszymi zespołami to tylko przystanki w równaniu do najlepszych i w drodze na siatkarski szczyt. Teraz trzeba mocno wziąć się do treningu i w spotkaniu rewanżowym pokazać, że ta porażka czegoś nas nauczyła.

BKS Aluprof SMS Bielsko-BiaÅ‚a - MKS ZORZA WodzisÅ‚aw Åšl.  3:0 (25:9, 25:19, 25:22)