Zaproszenie na mecze ZORZY

Już w najbliższą sobotę hala ZORZY ponownie będzie tętniła siatkówką od samego rana:
- młodziczki - godzina 10.00 - hala SP 8 (Wilchwy, Jastrzębska 136), rozegrają turniej z MUKS Sari Żory i UKS Jedynką Rybnik;
- seniorki - godzina 18.00 - hala SP 8 (Wilchwy, Jastrzębska 136), trudny pojedynek z bardzo wymagającą ekipą:

MKS ZORZA Wodzisław Śląski - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna

Liczymy na świetne widowisko w sobotę.
Jak zawsze wstęp wolny, zapraszamy wszystkich kibiców siatkówki na naszą halę, wspomóżcie dopingiem młodą wodzisławską ekipę!
Pamiętajmy również, że mecz odbędzie się wciąż w warunkach stanu zagrożenia epidemiologicznego, prosimy kibiców o odpowiedzialność, zakładanie maseczek ochronnych, dezynfekcję (na hali przy wejściu będzie środek dezynfekujący) i zachowanie dystansu społecznego.
Serdecznie zapraszamy!
Wstęp wolny!