Młodziczki awansowały do półfinałów Mistrzostw Śląska!

Młode siatkarki ZORZY w minioną sobotę, przed własną publicznością wywalczyły awans do półfinałów Mistrzostw Śląska.
Na 54 zespoÅ‚y startujÄ…ce w rozgrywkach w tym sezonie, podopieczne Mariusza Lechowicza i Andrzeja Brzezinki awansowaÅ‚y do ósemki najlepszych drużyn na ÅšlÄ…sku. W pierwszym sobotnim meczu wodzisÅ‚awianki pokonaÅ‚y UKS JedynkÄ™ Rybnik  2:0 (25:22, 25:19), co zagwarantowaÅ‚o siatkarkom ZORZY awans do półfinałów.
W drugim meczu pomimo bardzo dobrej gry, nie udało się pokonać faworyta rozgrywek i pretendenta do medalu w tym sezonie - MOSM Tychy, wodzisławskie siatkarki przegrywają 2:1 (25:21, 16:25, 15:13). Plan minimum wykonany w tym sezonie. Jesteśmy wśród elitarnej grupy ośmiu najlepszych drużyn na Śląsku. Będziemy walczyć o wejście do finałowej czwórki. Mamy jeden z najwyższych zespołów w naszym województwie i wierzymy w kolejne sukcesy w tym sezonie.
(ML)

ZORZA: Karolina Dziwisz (kapitan), Zofia Kołodziej, Martyna Jachimowicz, Wiktoria Melska, Marta Mika, Emilia Świder, Paulina Kicka, Nikola Swaczyna, Julia Klimanek, Aleksandra Wąsek, Alicja Zarzykowska, Klaudia Sosna, Martyna Grychnik, Paulina Kuś.
Trener: Mariusz Lechowicz

Tabela i wyniki w zakładce "Młodziczki"

2024-04-24 14:37:33