Zacięte boje młodziczek

Niezwykle emocjonujące spotkania obejrzeli widzowie w rozegranym w Wodzisławiu Śląskim pierwszym turnieju półfinałowym Mistrzostw Śląska Młodziczek o Puchar Tauron Polska Energia.

Podopieczne trenera Mariusza Lechowicza w półfinale trafiły na bardzo silne ekipy z Mysłowic, Dabrowy Górniczej i Lublińca. Na swoim terenie wodzisławianki zmierzyły się z STS Victorią Lubliniec i Silesią Volley (Mysłowice). W obu meczach do wyłonienia zwycięskiej drużyny konieczne było rozgrywanie tie-breaków. Siatkarki ZORZY rozstrzygnęły na swoją korzyść decydującego seta w pojedynku z STS Victorią Lubliniec, lecz nie udało im się przechylić szali zycięstwa w meczu z faworytkami grupy - Silesią Volley. Dzięki dobrej postawie MKS ZORZA zajmuje w tabeli swojej grupy drugie miejsce.

Po dobrym wystepie przed własnymi kibicami, zawodniczki z Wodzisławia czeka teraz odpoczynek od gier półfinałowych - w kolejnym turnieju w Mysłowicach ZORZA pauzuje, a do rozgrywek wraca 15.01.2011r, gdy na turnieju w Lublińcu spotka się z STS Victorią Lubliniec i MKS Dąbrowa Górnicza.

Wyniki turnieju w Wodzisławiu Śląskim:

MKS "Zorza" WodzisÅ‚aw ÅšlÄ…ski  - STS Victoria Lubliniec     2:1 (25:21, 14:25, 15:8)

STS Victoria Lubliniec - Silesia Volley      0:2 (17:25, 11:25)

Silesia Volley - MKS "Zorza" WodzisÅ‚aw ÅšlÄ…ski     2:1 (19:25, 25:10, 15:8)

2024-04-20 13:29:41